Na samym początku bieżącego roku przedstawialiśmy głosy oddane przez przedstawicieli rowerowej drużyny Kręciołów: Bogusława Palmowskiego i Artura Trochimowicza. Dziś kolejne typowania osób należących do kręgu szczycieńskich cyklistów.

- Chcę podkreślić, że zdecydowanie oddałbym głos na sportowca uprawiającego sport związany z rowerem, gdyż jest to moje hobby – zastrzega Ryszard Dąbrowski z Kręciołów, który nie miał jednak problemów, ze stworzeniem swojej listy wybrańców. - Głos oddaję przede wszystkim na Julię Kędzierską i Konrada Bukowieckiego. Julia jako młoda dziewczyna ujęła mnie swoją ambicją, wyt rwałością, zdyscyplinowaniem. Wracając zaś do Konrada Bukowieckiego: nic dodać, nic ująć, wspaniały zawodnik. Trzymaj tak dalej, panie Konradzie, a my, mieszkańcy Szczytna, nośmy z dumą podniesioną głowę i radosny uśmiech na ustach.

Swoje typowanie przedstawił również inny z członków Kręciołów – Włodzimierz Olkowski. On także palmę pierwszeństwa przyznał tej samej parze zawodników. - W tym Plebiscycie zabrakło niestety kolarzy i zawodników biegających na dłuższych dystansach, ale mimo wszystko mam swoich faworytów. Największe postępy zrobili w ostatnim czasie Julia Kędzierska i Konrad Bukowiecki i to im daję pierwsze miej sca - słyszymy w uzasadnieniu.

(gp)

TYPUJĄ CZYTELNICY

W kręciołowym kręgu raz jeszczeRyszard Dąbrowski
SENIOR:
1. Konrad Bukowiecki, 2. Tadeusz Dymerski, 3. Natalia Kasprzycka
JUNIOR:
1. Julia Kędzierska, 2. Marcin Długokęcki, 3. Nikola Filipczak

Włodzimierz Olkowski
SENIOR: 1. Konrad Bukowiecki, 2. Sebastian Łukszo, 3. Andrzej Regin
JUNIOR: 1. Julia Kędzierska, 2. Zuzanna Kania, 3. Emilia Gwiazda.