Zawodnicy Gwardii Szczytno wywalczyli 40 medali podczas Mistrzostw Województwa

w Pływaniu, które odbyły się

w Olsztynie. W klasyfikacji drużynowej podopieczni Sławomira Szczerbala uplasowali się na 4. miejscu.

Zawodnicy Gwardii Szczytno wywalczyli 40 medali podczas Mistrzostw Województwa w Pływaniu, które odbyły się

Mistrzostwa z 40 krążkami

Olsztyńska pływalnia gościła blisko 300 zawodników reprezentujących 10 klubów. Nasi pływacy spisali się dobrze, ustępując tylko zespołom z Olsztyna, Ełku i Elbląga.

Medale dla Gwardii zdobywali: Marta Sadowska (2 zł., 1 sr., 1 br.), Jakub Badysiak (2 zł., 1 sr., 1 br.), Łukasz Kielin (1 zł., 2 sr. 1 br.), Dominika Tokarska (1 sr., 3 br.), Aleksander Wasilcow (1 zł., 1 sr., 1 br.), Klaudia Chrostek (1 zł., 1 sr., 1 br.), Elżbieta Serafin (2 sr., 1 br.), Konrad Bukowiecki (2 sr.), Maciej Kaliszewski (1 sr., 1 br.), Monika Puszko (1 sr., 1 br.), Aleksandra Jasianek (1 sr., 1 br.), Karol Baranowski (2 br.), Martyna Wichrow (1 sr.), Konrad Piwowarski, Karol Murach, Urszula Pieńkos i Natalia Zaręba (po 1 br.).

Sztafeta chłopców w składzie: Jarosław Ćwikliński, Łukasz Kielin, Maciej Kaliszewski, Jakub Badysiak zajęła 5. miejsce w klasyfikacji open, a dziewcząt w składzie: Klaudia Chrostek, Monika Puszko, Martyna Wichrow, Marta Sadowska – miejsce 6.